weha - wspólny sukces

Od 1949 roku wraz z naszymi klientami, dostawcami i partnerami do współpracy w kraju i za granicą, kształtujemy przyszłość naszej branży.

Jesteśmy weha

Jako renomowany partner przemysłu kamiennego i handlu obróbką kamienia, weha jest jedną z najbardziej znanych marek w branży.

weha jest firmą rodzinną, 90 procent udziałów należy do Julii-Claire Möbius, Stefana Deschlera i Niclasa Deschlera.

Do grupy przedsiębiorstw należy spółka macierzysta weha GmbH w Königsbrunn, jak również dwa zakłady produkcyjne, sześć niezależnych spółek handlowych i spółka zarządzająca. Stefan Deschler jest od 2004 roku dyrektorem zarządzającym.

Nasze cele

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i długoterminowe relacje z klientami. Wieloletni pracownicy i długoterminowe partnerstwo z naszymi dostawcami budują zaufanie i kształtują nasze działania. Dotrzymujemy obietnic i działamy z jakością uścisku dłoni.

Trwały, zdrowy wzrost i sukces przedsiębiorczy dla naszych klientów.
Jeśli Ty odnosisz sukces, my odnosimy sukces.

Naszym celem jako producenta i specjalisty w dziedzinie narzędzi jest niezawodne i długotrwałe spełnianie wymagań i potrzeb naszych klientów. Ponadto stale oferujemy sugestie i innowacje produktowe, które sprawiają, że praca naszych klientów jest szybsza, bezpieczniejsza i łatwiejsza.

Twój zysk

Nasi klienci korzystają z wysokiej jakości produktów. Nasza logistyka i wysoka dostępność towarów zapewniają szybkie dostawy.

Dzięki naszym produktom i usługom partnerzy firmy Weha pracują z powodzeniem i zyskiem. Nasza własna produkcja zabezpiecza rozwój i przyszłe technologie.

Jesteście Państwo resellerami i interesujecie się produktami z własnym logo? Chętnie doradzimy!